Deelnemerslijst 2019

Op deze pagina kunt u het verloop van de inschrijving voor de Europarit 2019 volgen. Zodra inschrijvingen zijn afgerond wordt een equipenummer toegekend dat bepalend is voor de startvolgorde in de klasse. Gedurende vier weken na de prijsuitreiking kunnen deelnemers van de vorige editie hun voorkeur voor het equipenummer van het afgelopen jaar aangeven. Daarna worden equipenummers toegekend in volgorde van betaling, waarbij het uiteraard wel mogelijk is een ander equipenummer te krijgen indien dat nog vrij is.

Eq. Bestuurder Navigator Sport Tour
nr. naam naam kl. kl.
1 René Willems Rien Willems v -
2 Jan Bakhuis Colette Bakhuis-Bavius v -
3 Arjan Kerkdijk Gerco Kerkdijk v -
4 Gert van de Braak Lucia van de Braak v -
5 René Hofman Maike Hofman - v
6 Bertus Hengstman Carolien Hengstman - v
7 Erik Westra Adelheid Leijrik - v
8 Rebecca Ooink o.d. Dijk Hermen Ooink o.d. Dijk v -
9 Jan Gert Averesch Daniëlle Averesch - v
10 Jan Roelofs Frank Twilhaar - v
11 Erwin Deijk Marc ter Avest - v
12 Erik Grooters Tonnie Grooters - v
13 André Brink René Wippert - v
14 Ruben Lohuis Ashley Bosman - v
15 Addie Klompjan Felix Bosman - v
16 Ronny Jannink Martin van den Berg - v
17 Wesley Reimink Bernarda Reimink - v
18 Erik Berends Sander Bakker v -
19 Roel Kleine Rick Kleine v -
20 Rien Tempert Rinke Tempert - v
21 Roy Voskus Jan Voskus - v
22 Bert Eshuis Hendrie Schoemaker - v
23 Henk van der Veen Hendrik van der Veen v -
24 Marcel Machielsen Henrico Nijeboer - v
25 Johan Berendijk Dave Berendijk - v
26 Bert Pas Marloes Pas - v
27 Harry Smalbrugge Ellen Meenhuis-Smalbrugge - v
28 Patrick Weertz Yvonne Brouwer - v
29 Jeffrey van der Leije Shirley Wijnands - v
30 Sander van Hattem Gioia Ozsenler - v
31 Leon Deijk Hans Deijk - v
32 Jacob Hoekstra Renze de Vries - v
33 Rudy Pots Ton Oude Luttikhuis v -
34 Erwin Kolman Arjan Haverslag - v
35 Marco Kok Tamara Kok-Plomp - v
36 Hans Klein Legtenberg Bertine Klein Legtenberg Pultrum - v
37 Jan van den Noort Janette van den Noort-Klein Legtenberg - v
38 Erwin Voortman Monique Voortman - v
39 Bert Scharphof Sandra Scharphof - v
40 Mark Knebel Eugenie van Geijlswijk - v
41 Clemens Blokhorst Jan Fokkert - v
42 Robin Knoef Joost Knoef - v
43 Vernon Rudde Elroy Rudde - v
44 Roland Bongers Judith Essink - v
45 Hans Snijders Helga Snijders-Lensink - v
46 Johan Kreijkes Sandra Kreijkes - v
47 Erik Morsink Erik Hoffland v -
48 Theo Hoogland Thomas Hoogland - v
49 Peter Scherling Hans Westrik - v
50 Sybrand Visser Leo Huitema - v
51 Gerard Schapendonk Franca Schapendonk-Mahieu - v
52 Frans Vissers Wilma Vissers-Schapendonk - v
53 Erwin Braakman Anja Moerman-Braakman - v
54 Milco Hemme Hans Rosink - v
55 Berjan ten Brinke Haico van der Vegt v -
56 Marcel Poelman Alex Arlotta v -
57 Richard Lucas Dick Lucas v -
58 Mitchell Arlotta Lars Arlotta v -
59 Robert Veldkamp Job Weijschede - v
60 Mark Zwienenberg Bert Alferink - v
61 Patrick Toenink Ronald Bots - v
62
63
64
65
66
Marc van Coeverden Gerben Baartman - v
Bertus Oosting Nicole Oosting-Steenbergen - v
Peter de Graaf Stephan de Wit - v
Kevin ter Haar Albert ter Haar - v
Gertjan Holthausen Henk Hendriks - v